Zabezpečovací technika - návrh a montáž EZS, EPS, CCTV

Přejít na navigaci

Zabezpečovací technika (EZS, EPS, CCTV)

Tři pilíře technické ochrany EZS, EPS a CCTV.

Každým rokem zaznamenáváme nárůst kriminality zejména však v oblasti majetkové trestné činnosti. Na ochranu majetku se kladou čím dál větší požadavky. Tomu by měla odpovídat i zvolená zabezpečovací technika.

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS) + zamlžovací systém

Nejefektivnější způsob ochrany majetku je instalace elektronické zabezpečovací signalizace (EZS), která je doplněna tzv. „mlhou“ – viz ukázka. Provádíme montáže zabezpečovací techniky (elektronických zabezpečovacích systémů) pro všechny druhy objektů. S ohledem na podmínky dané pojišťovnou, požadavků klienta, objektivní potřeby a finanční možnosti klienta. Nabízíme možnost napojit zabezpečené objekty na náš pult centrální ochrany (PCO).

Požární zabezpečení (EPS)

Součástí ochrany objektů je elektronická požární signalizace (EPS), sloužící k včasnému odhalení začínajících požárů a zabraňuje tak majetkovým škodám. Provádíme instalaci a zajišťujeme servis protipožárních systémů ve všech typech objektů ve spojení s EZS.

Kamerový systém (KS), průmyslové kamery (CCTV)

Bezpečnostní kamery (CCTV) se používají pro monitorování vnějších i vnitřních prostor. Kamerové systémy umožňují celou řadu možností, např. dálkový přístup, propojení s PCO – videosecurity.

Fotogalerie (EZS, EPS, CCTV)

Zabezpečovací technika (EZS, EPS, CCTV) Zabezpečovací technika (EZS, EPS, CCTV) Zabezpečovací technika (EZS, EPS, CCTV)
Zabezpečovací technika Zabezpečovací technika

FBS Flosman s.r.o.
 


ViakomuniformyczLázně Bělohrad a.s.Jablotron Creative Alarms

Copyright © 2017 FBS Flosman s.r.o. - bezpečnostní služba - Volejte 602 330 499 - fbs@fbssecurity.cz, Partneři